Prohry přijdou, ale musíme mít hlavu nahoře! Rozhovor s trenérem Liborem Huserem.

04.09.2014 18:36

Trenér Libor Huser se v domácí premiéře dočkal jednoznačného vítězství svého týmu. Před utkáním vypsal prémii, za každý gól slíbil střelci láhev. Po výhře 7:1 se mu asi peněženka trošku provětrala. Cca o hodinu později následoval rozhovor s dobře naladěným Liborem nejen o postřezích ze zápasu:

Tak jaké máš dojmy teď po zápase?

Libor: Dojmy, dojmy, dojmy - jenom a jenom ty nejlepší. To co teď předvádíte, byla to radost se na vás koukat.

Proč jsme to rozhodli až v druhé půlce?

Jak jsem říkal v kabině, ten pohyb v té záloze chyběl. Jarda na to, jaký je útočník nedostával balony. A ta záloha jste byli buď všichni vpředu, nebo vzadu a ten pohyb neměl, tam kde měl být. A pak v tom druhém poločase jste byli jak vyměnění, když ta první půle nebyla tak úplně špatná. Jasně pomohly tomu ty dva slepence, ale zase se vyhrabat ze sraček, když prohráváš 0:1…

Vyšlo ti celkem i střídání, jak si byl spokojený s náhradníky?

Za takového stavu jsem chtěl, ať si zahrají všichni, což jsem avizoval i před utkáním. Vydařilo se hlavně střídání Luboše Pavelky, který pár minut po nástupu na hřiště skóroval – za bouřlivých ovací fanoušků.

Jak vidíš další zápasy?

Jasně, přijdou těžší soupeři a prohry. Ale pokud budeme prohrávat, tak doufám, že s hlavou nahoře.