Vidče "B" - Velká Lhota 2:0 (2:0)

20.05.2013 18:28

Domácí v utkání potvrdili roli favorita vyhráli o dvě branky. Náš tým se představil v tradičních oranžových dresech. Chybějící kapitány M. Vykydala a D. Dořičáka nahradil s kapitánskou páskou zkušený obránce Martin Kysučan. Zejména v prvním poločase předváděli hráči Vidče kvalitní kombinační fotbal. V druhé půli se nám podařilo hru vyrovnat, ale k lepšímu výsledku to nevedlo. Blízko branky byl M. Dočkal, ale sudí jeho dobrou situaci posoudil jako ofsajd. Situace v tabulce se nemění, zůstáváme i nadále na sedmé příčce.

Sestava: Skalka - Košina, Kysučan, Chrástek , Zeman Čest. - Skotnica, Vaculín, Zeman Rad. (65 Dočkal), Pavelka (70 Slížek) - Bolf, Labaj

Valašský deník o zápase:

VIDČE B – VELKÁ LHOTA 2:0 (2:0)

Do Vidče zavítal tým, který na jaře zatím hraje výborně a ještě neprohrál. Zápas byl herně z obou stran vyrovnaný již od první minuty. Ve 20. minutě se na pravé straně uvolnil Martinát, který odcentroval na volného Křenka, který dal míč pod sebe a dobíhající Cáb zakončil střelou na 1:0. Ve 35. minutě po dlouhém nákopu po levé straně hřiště zatáhl Křenek, který míč odcentroval na volného Martináta, ten si ze vzduchu míč zpracoval a střelou k tyči zvýšil na 2:0. V druhém poločase se toho moc neudálo, hosté zvýšili svoji aktivitu, bohužel pro ně branku domácích neohrozili. Za zmínku pouze stojí krásná přihrávka od Jurči mezi obránce na volného Frňku, který šel sám na brankáře, svoji šanci však neproměnil a skóre se již nezměnilo.

1. Bynina 14 11 1 2 44:18 34
2. Loučka 14 10 0 4 44:19 30
3. Vidče B 14 8 1 5 32:20 25
4. Branky 14 7 3 4 33:23 24
5. Jarcová 14 6 3 5 29:30 21
6. Kladeruby 14 6 2 6 24:27 20
7. Velká Lhota 14 4 2 8 22:34 14
8. Horní Bečva B 14 3 3 8 24:33 12